Наразі йдуть консультації на рівні президента України та лідерів Європи. Також є непоганий переговорний процес з американськими партнерами.

Замороження бойових дій по лінії фронту розглядається як один зі сценаріїв завершення війни в Україні. Про це у середу, 3 вересня, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю для Новини.LIVE.

Зокрема, його спитали, чи правдивою є інформація, що Україна готова заморозити ситуації по нинішній лінії фронту, на що Подоляк відповів наступне:

"Якщо реалістично говорити, так. Один із можливих сценаріїв - заморозка по лінії фронту. І президент про це говорить. Але я думаю, що рішення про фінал, про сценарій, який буде фінальним, буде приймати президент", - сказав радник керівника ОП.

Він додав, що наразі йдуть консультації на рівні президента України та лідерів Європи. Зокрема, є чітка бачення і розуміння ризиків, які буде далі нести Росія.

Також Подоляк зазначив, що є непоганий переговорний процес з американськими партнерами. Крім того, на його думку, після подій у Пекіні і Тяньцзині США будуть більш реалістично дивитися на те, що у світі відбувається.

"Яка іде перебудова, хто буде домінувати і навіщо дозволяти цю перебудову доводити до кінця. Якщо ти хочеш, щоб ця перебудова не виглядала антиамериканською, тобі потрібно інвестувати в Україну, інвестувати в те, щоб війна фіналізувалася більш-менш справедливо. Щоб Росія не отримала нічого. Ніяких дивідендів", - резюмував Подоляк.

Нагадаємо, напередодні російський правитель володимир путін заявив, що готовий зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, але лише у Москві. Водночас він відразу ж засумнівався, "чи є якийсь сенс" у такій зустрічі, і вчергове натякнув нібито на "нелегітимність" Зеленського.