Уповноважений Верховної Ради з прав людини звертатиметься до ООН і Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Російські солдати розстріляли пʼятьох українських військових, які здалися в полон. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець в Telegram в неділю, 22 грудня.
"110-та ОМБР ім. генерал-хорунжого Марка Безручка поширила відео із черговим злочином росіян - розстрілом воїнів, які здалися у полон. З відео видно, як російські солдати розстріляли пʼятьох українських полонених захисників", - написав омбудсмен.
Лубінець заявив, що звертатиметься до ООН і Міжнародного комітету Червоного Хреста.
"Російські воєнні злочинці, які розстрілюють українських військовополонених, мають постати перед міжнародним трибуналом і понести найсуворіше покарання, передбачене законом!" - наголосив він.