Російські загарбники ведуть штурми на 11 напрямках, але найбільшу активність проявляють в районі Покровська.
З початку доби на фронті відбулося 85 бойових зіткнень на 11 напрямках. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в оперативному зведенні в середу, 16 вересня.
Так, на Північно-Слобожанському і Курському напрямках російська армія п’ять разів намагалася проводити наступальні дії.
На Південно-Слобожанському напрямку наші військові відбили два штурми ворога біля Вовчанська та Липців.
На Куп’янському напрямку противник п’ять разів атакував в бік Куп’янська, Петропавлівки та Піщаного. Два боєзіткнення триває.
На Лиманському напрямку відбито три атаки у бік Шийківки, Шандриголового та поблизу Колодязів. Дві атаки ще тривають.
На Сіверському напрямку зупинено вісім ворожих атак в районах Серебрянки, Григорівки та в бік населених пунктів Виїмка, Ямпіль і Дронівка. Три боєзіткнення тривають.
На Краматорському напрямку відбулося одне боєзіткнення поблизу Оріхово-Василівки.
На Торецькому напрямку російські окупанти 11 разів штурмували у районах Щербинівки, Катеринівки, Полтавки, Русиного Яру та в напрямку Іванопілля, Плещіївки. Наразі два боєзіткнення тривають.
На Покровському напрямку окупанти здійснили 36 атак штурмів біля населених пунктів Володимирівка, Вільне, Шахове, Родинське, Червоний Лиман, Новоекономічне, Промінь, Лисівка, Звірове, Котлине, Удачне, Молодецьке, Дачне, Новоукраїнка. Вже відбито 29 атак.
На Новопавлівському напрямку загарбники дев’ять разів йшли в наступ поблизу населених пунктів Філія, Іванівка, Олександроград, Маліївка, Новоіванівка. Чотири боєзіткнення тривають.
На Придніпровському напрямку підрозділи ЗСУ відбили дві атаки окупантів.
На Гуляйпільському і Оріхівському ворог наступальних дій не проводив.